Zámková dlažba

Zámková dlažba se řadí mezi nejčastěji používaný betonový poklad venkovních povrchů. Díky široké paletě probarvení jednotlivých kostek lze zámkovou dlažbu přizpůsobit skoro každému stylu a vkusu.

Položená dlažba je vysoce odolná proti zatížení, oděru a lámání, ale i povětrnostním podmínkám. V dobrém stavu zůstává po mnoho let a nevyžaduje téměř žádnou péči. Snadno se rozebírá a opět skládá. Díky těmto svým vynikajícím vlastnostem zajistí svému majiteli pohodlí a život bez starostí o své chodníky, cesty nebo ploty.

Profesionální pokládka zámkové dlažby

Se zámkovou dlažbou máme dlouholeté zkušenosti a víme přesně, jak s ní zacházet, abyste z jejích kvalit vytěžili maximum. Zrealizujeme pro vás:

  • Pokládku zámkové dlažby
  • Osázení obrubníků, palisád, opěrných zdí
  • Výkopové práce a terénní úpravy
  • Provedení podkladových vrstev z drceného kameniva
  • Výstavbu plotů a opěrných zdí

K dodávce stavebních materiálů využíváme pouze prověřené dodavatele, kteří lpí na stejně vysoké kvalitě jako my. Pro vaši pozemní stavbu samozřejmě zajistíme:

  • Dlažby, obrubníky, palisády, opěrné zdi, betonové plotové díly
  • Drcené kamenivo
  • Betonové směsi, zásypový písek
terasa

Opravy a renovace zámkové dlažby

Položení zámkové dlažby se na první pohled zdá snadné. Proto si majitelé pozemku často tuto práci zajišťují svépomocí. Pak přijde zima, zapracuje čas a s ním i pravidelné zatěžování povrchu a dlažba se začne měnit. Dochází k jejím propadům, vzdouvání či jinému poškození. Chodník přestane plnit svoji funkci a stává se nebezpečným. Co teď s tím? Opravit. A nejlépe odborně. Jen tak se podobná situace nebude opakovat. Máte nějaké potíže se zámkovou dlažbou? Zavolejte nám, víme přesně jak špatně položenou dlažbu opravit.

Poskytujeme ucelené služby opravy a renovace zámkových dlažeb. Dlažbu rozděláme, změníme podloží na adekvátní vašemu pozemku i zatížení a opět položíme.

Zámková dlažba kompletně

Pracujeme rychle, spolehlivě a s kompletním servisem, vždy podle individuálních potřeb. Samozřejmou součástí naší práce je i precizní zpevnění a zhutnění podkladních vrstev, zajištění svodu pro odvod povrchové vody, pokládka obrubníků a zaspárování dlažby. Veškeré zemní práce provádíme s ohledem a dbáme na to, abychom nijak nenarušili okolní prostředí. Vše si po sobě vždy uklízíme. S námi se nemusíte o nic starat. Od toho jsme tu my.

Máte zájem o pokládku zámkové dlažby bez starostí? Na nic nečekejte a řekněte si o ni. Čím dřív nám o vašem projektu dáte vědět, tím dřív bude hotovo.

terasa

Všechny naše práce provádíme individuálně a na klíč. Proto je pro vypracování ceníku pokládky zámkové dlažby důležitá osobní návštěva, kdy vše pečlivě vyměříme a posoudíme. Stačí jen chvilka vašeho času a cenovou kalkulaci máte brzy na stole.


RADIX Bohemia, s.r.o. - Nesvačily 15 | mobil: +420 604 609 811 | email: radixbohemia@quick.cz